Кадровий склад закладу

У Конотопській гімназії Конотопської міської ради Сумської області станом на 01 жовтня 2017 року працює:

Заслужених Учителів України – 3

Заслужений учитель Росії – 1

Учителів-методистів – 20

Вчителів вищої категорії та мають звання «Старший учитель» – 15

Вчителів вищої категорії – 38

Вчителів І категорії – 12

Вчителів ІІ категорії – 10

Спеціалістів – 8

Тарифний розряд – 2

Провідний бібліотекар – 1

Прізвище

Ім’я

По батькові

Яки предмет викладає Результат атестації
1. Журавель

Людмила Василівна

 

Укр. мова

та літ-ра

Вища категорія,

учитель-методист

2. Борисенко

Олена Миколаївна

Укр. мова

та літ-ра

Вища категорія,

учитель-методист

3. Самоха

Лідія Петрівна

Укр. мова

та літ-ра

Вища  категорія,

старший учитель

4. Самодай

Людмила Анатоліївна

 

Укр. мова

та літ-ра

Вища категорія,

учитель-методист

5. Хижняк

Інна Михайлівна

 

Укр. мова

та літ-ра

Вища категорія,

старший учитель

6. Головань

Наталія Михайлівна

 

Укр.мова

та літ-ра

Вища категорія,

учитель-методист

7. Василенко Вікторія Владиславівна Заруб. літ-ра

Укр. мова

та літ-ра

Вища категорія,

учитель-методист

8. Бура

Тетяна Леонідівна

 

Заруб. літер. Вища категорія
9. Ганжа

Віра Борисівна

 

Мистецтво Вища категорія,

учитель-методист

Заслужений вчитель Росії

10. Юрченко

Тетяна Олексіївна

Заруб. літ-ра

Укр. мова та  літ-ра

Вища категорія,

учитель-методист

11. Буряк

Людмила Іванівна

 

Історія Вища категорія,

старший учитель

12. Телевний

Олександр Іванович

 

Історія І категорія
13. Рудецька

Олеся Вікторівна

 

Фізика І категорія
14. Папенко

Микола Миколайович

 

Фізика, астрономія Вища категорія,

старший учитель

15. Фалько

Олена Сергіївна

Математика Вища категорія

учитель-методист,

Заслужений вчитель України

16. Кабачна

Світлана Миколаївна

Математика Вища категорія,

учитель-методист

17. Печерська

Тетяна Федорівна

 

Математика Вища категорія,

учитель – методист

18. Труфанова Наталія Олександрівна Математика Вища категорія
19. Коваленко

Марина Миколаївна

Математика Вища категорія,

старший учитель

20. Пурчел

Людмила Василівна

 

Математика Вища категорія,

старший учитель

21. Дробязко

Катерина Миколаївна

Математика

 

Вища категорія,

старший учитель

22. Рогова

Оксана Петрівна

 

Математика Вища категорія,

старший учитель

23. Василенко

Ольга Іванівна

Математика Вища категорія,

учитель-методист

24. Антоненко

Наталія Валеріївна

 

Математика Вища категорія,

учитель-методист

25. Максименко

Марина Миколаївна

 

Інформатика Вища категорія,

учитель-методист

26. Попко Олександр Миколайович Інформатика Вища категорія,

учитель – методист

27. Мещишина

Ганна Миколаївна

 

Інформатика Вища категорія
28. Іллєнко

Тетяна Іванівна

Хімія Вища  категорія,

старший учитель

29. Чорній

Людмила Йосипівна

Географія Вища категорія,

учитель-методист

30. Хричіков

Олександр Юрійович

 

Географія,

основи економіки,

природознавство

Вища категорія,

старший учитель

 

31. Радчук

Лідія Іллівна

Біологія, осн. здоров’я, природознавство Вища категорія,

старший учитель

32. Лисенко

Інна Миколаївна

Біологія, Зах. Вітч., основи здор. І категорія
33. Якушев

Ігор Юрійович

 

Англ. мова Вища категорія,

учитель-методист

Заслужений вчитель України

34. Потьомкіна

Олена Євгенівна

Англ. мова Вища категорія,

учитель-методист

35. Савченко

Ольга Андріївна

Англ. мова Вища категорія,

учитель-методист

36. Баранник

Юлія Миколаївна

Англ. мова Вища категорія,

старший учитель

37. Куликова

Неля Дмитрівна

Англ. мова Вища категорія,

старший учитель

38. Журавель

Галина Антонівна

 

Англ. мова Вища категорія,

учитель-методист

39. Підлипна

Інна Анатоліївна

Англ. мова ІІ категорія
40. Судак

Олеся Валеріївна

Нім. мова І категорія
41. Проценко

Надія Петрівна

 

Гуртки 10 розряд
42. Мегела

Наталія Володимирівна

 

Психологія ІІ категорія
43. Духневич

Олександра Юріївна

 

Англ. мова ІІ категорія
44. Зільберштейн

Дмитро Якович

 

Керівник гуртка Вища категорія,

учитель-методист

Заслужений вчитель України

45. Чусова

Ірина Миколаївна

Хормейстер І категорія
46. Тищенко

Ірина Федорівна

 

Обсл. праця,

трудове навчання

І категорія
47. Сметаніна

Олена Михайлівна

 

Мистецтво Вища категорія,

старший учитель

48. Власенко

Світлана Павлівна

 

Фізкультура І категорія
49. Поляниця

Едуард Станіславович

 

Фізкультура,

Зах. Вітчизни

Вища категорія
50. Стрілець

Лідія Іванівна

 

Провідний бібліотекар
51. Іотка Людмила Володимирівна

 

Анг. мова ІІ категорія
52. Кусенко

Юлія Миколаївна

 

Укр. мова та література І категорія
53. Семенова

Тетяна Сергіївна

 

Історія,

правознавство

І категорія
54. Панюта

Євген Михайлович

 

Німецька мова Вища категорія,

старший учитель

55. Чорнорубашкіна Наталія Сергіївна

 

Основи здоров’я спеціаліст
56. Голуб

Наталія Петрівна

 

Біологія,

Зах. Вітчизни,

хімія, основи здоров’я

ІІ категорія
57. Самусь

Анастасія Леонідівна

 

Німецька мова ІІ категорія
58. Совгир

Юлія Григорівна

 

Німецька мова ІІ категорія
59. Фалько

Юлія Григорівна

 

Інформатика ІІ категорія
60. Москалець

Олексій Миколайович

 

Фізична культура І категорія
61. Прокопець

Віктор Михайлович

 

Зах. Вітч. Вища категорія
62. Тарасенко

Юлія Василівна

 

Фізкультура ІІ категорія
63. Яценко

Анна Юріївна

 

Англ.мова спеціаліст
64. Гриценко

Аліна Валеріївна

 

Трудове навчання ІІ категорія
65. Постол

Аліса Олегівна

 

Педагог- організатор 11  тар. розряд
66. Белевщук

Іван Миколайович

 

Історія I категорія
67. Мищенко

Інна В’ячеславівна

 

Фізкультура спеціаліст
68. Судак

Ганна Вікторівна

 

Англ. мова спеціаліст
69. Муравко

Ірина Миколаївна

 

Англ. мова спеціаліст
70. Головань

Ольга Ігорівна

Укр. мова та література спеціаліст
71. Шерудило

Ольга Миколаївна

Фізика, інформатика І категорія
72. Гуденко

Олександра Сергіївна

Педагог- організатор спеціаліст
73. Очкалова

Юлія Вікторівна

Англ. мова спеціаліст
74. Гребеник

Яна Валеріївна

Психолог спеціаліст

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...