Кадровий склад станом на 05.09.2021р.

 

До списку включені: директор гімназії, заступники директора гімназії, усі учителі (сумісники й основні працівники), педагог-організатор та інші педагогічні працівники
Назва школи та її тип: Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області
Адреса: Сумська обл., місто Конотоп, вул. Бр. Лузанів, 21
У гімназії на 05.09.2021 класів 23, учнів 691

Заслужених Учителів України – 2

Учителів-методистів – 17

Старший учитель – 17

Вищої категорії – 46

І категорії – 7

ІІ категорії – 14

Спеціалістів – 3

Провідний бібліотекар – 1

Тарифний розряд – 1

 

Прізвище

Ім’я

По батькові

Яку посаду займає Загальний стаж педроботи Яки предмет викладає Результат атестації
1. Журавель Людмила Василівна

 

учитель 40

 

Укр. мова та літ-ра Вища категорія, учитель-методист
2. Борисенко Олена Миколаївна

 

учитель 27 Укр. мова та літ-ра Вища категорія,

Учитель методист

3. Самоха Лідія Петрівна

 

учитель 38 Укр. мова та літ-ра Вища  категорія,

Старший учитель

4. Самодай Людмила Анатоліївна

 

заступник директо-ра,

учитель україн-ської мови та літератур

26 Укр. мова та літ-ра Вища категорія,

учитель-методист

5. Хижняк Інна Михайлівна

 

учитель 20 Укр. мова та літ-ра Вища категорія, старший учитель
6. Головань Наталія Михайлівна

 

учитель 33 Укр. мова та літ-ра Вища категорія, учитель-методист
7. Василенко Вікторія Владиславівна учитель 32 заруб. літ-ра

Укр. мова та літ-ра

 

Вища категорія, учитель – методист
8. Бура Тетяна Леонідівна

 

учитель 36 Заруб. літер. Вища категорія, старший учитель
9. Юрченко

Тетяна Олексіївна

учитель 44 Заруб. літ-ра

Укр. Мова та літ-ра

 

Вища категорія,

учитель-методист

10. Буряк

Людмила Іванівна

учитель 35 Історія Вища категорія, старший учитель
11. Телевний Олександр Іванович учитель 14 Історія Вища категорія
12. Рудецька

Олеся Вікторівна

 

заступник директорра,

учитель фізики

13 Фізика Вища категорія, старший учитель
13. Папенко

Микола Миколайович

учитель 24 Фізика, астрономія Вища категорія, старший учитель
14. Фалько  Олена Сергіївна

 

учитель 44 Математика Вища категорія

учитель-методист, Заслужений учитель

15. Кабачна Світлана Миколаївна

 

учитель 42 Математика Вища категорія,

учитель-методист

16. Труфанова

Наталія Олександрівна

 

учитель 25 Математика Вища категорія
17. Коваленко Марина Миколаївна

 

учитель 36 Математика Вища категорія,

старший учитель

18. Пурчел Людмила Василівна

 

учитель 44 Математика Вища категорія, старший учитель
19. Дробязко

Катерина Миколаївна

 

заступник директора,

учитель марематики

18 Математика

 

 

Вища категорія,

старший учитель

20. Рогова Оксана Петрівна учитель 30 Математика Вища
21. Василенко Ольга Іванівна учитель 30 Математика Вища категорія, учитель-методист
22. Антоненко Наталія Валеріївна

 

учитель 22 Математика

 

 

Вища,

учитель-

методист

23. Максименко Марина Миколаївна учитель 25 Інформатика Вища категорія,

учитель

методист

24. Попко Олександр Миколайович

 

учитель 36 Інформатика Вища категорія,  учитель – методист
25. Мещишина Ганна Миколаївна

 

учитель 12 Інформатика вища категорія
26. ІллєнкоТетяна Іванівна

 

учитель 29 Хімія Вища  категорія,

старший учитель

27. Чорній Людмила Йосипівна

 

заступник директора 0,5 ставки,учитель 41 Географія Вища категорія,

учитель-методист

28. Хричіков Олександр Юрійович

 

учитель 32 Географія, основи економіки,

природознавство

Вища категорія, старший учитель

 

29. Радчук Лідія Іллівна учитель 48 Біологія, осн. здоров’я,

природознавство

Вища категорія, старший учитель
30. Лисенко Інна

Миколаївна

 

учитель 15 Біологія, Зах.Вітч.

Основи здоров’я

Вища  категорія
31. Якушев Ігор Юрійович

 

учитель 31 Англ. мова Вища категорія,

учитель-методист

заслужений

учитель

32. Потьомкіна Олена Євгенівна

 

учитель 30 Англ. мова Вища категорія,

Учитель-методист

33. Куликова Неля Дмитрівна

 

учитель 42 Англ. мова Вища категорія, старший учитель
34. Журавель Галина Антонівна

 

учитель 44 Англ. мова Вища категорія учитель –

методист

35. ПідлипнаІнна

Анатоліївна

 

учитель 13 Англ.

мова

ІІ категорія
36. Судак Олеся Валеріївна

 

учитель 18 Нім. мова І категорія
37. Проценко Надія Петрівна

 

Кер.гуртка 26 Гуртки 10 розряд
38. Духневич Олександра Юріївна

 

учитель 13 Англ. мова ІІ категорія
39. Зільберштейн Дмитро Якович

 

Керівник гуртка 54 Керівник гуртка Вища категорія,

учитель-методист

Заслужений учитель України

40. Тищенко Ірина Федорівна

 

учитель 17 Обсл.

праця, трудове навчання

Вища категорія
41. Сметаніна Олена Михайлівна

 

учитель 38 Мистецтво Вища категорія, старший учитель
42. Власенко Світлана Павлівна

 

учитель 40 Фізкультура І категорія
43. Поляниця Едуард Станіславович

 

учитель 22 Фізкультура,

Зах. Вітчизни

вища
44. Стрілець Лідія Іванівна

 

Бібліотекар 24 Провідний бібліотекар
45. Іотка Людмила Володимирівна

 

учитель 15 Анг. мова І

категорія

46. Кусенко Юлія Миколаївна

 

учитель

 

11 Укр. мова і література І

категорія

47. Пахомова Тетяна Сергіївна

 

учитель 10 Історія, правознаство вища

категорія

48.  

Дмитрієва Анна Сергіївна

учитель 7 Німецька мова II

категорія

49. Майборода Тетяна Михайлівна

 

учитель 9 Німецька мова ІІ категорія
50. Голуб Наталія Петрівна

 

учитель 11 Біологія, Зах. Вітчизни,

Хімія, Основи здор

І категорія
51. Самусь АнастасіяЛеонідівна

 

учитель 10 Німецька мова ІІ категорія
52. Совгир Юлія Григорівна

 

учитель 6 Німецька мова ІІ категорія
53. Фалько Юлія Григорівна

 

учитель 7 інформатика ІІ категорія
54. Москалець Олексій Миколайович

 

учитель 10 Фізична культура І

категорія

55. Прокопець Віктор Михайлович

 

учитель 39 Зах.Вітч. вища категорія
56. Тарасенко Юлія Василівна

 

учитель 6 Фізкультура ІІ категорія
57. Яценко Анна Юріївна

 

учитель 6 Англ.мова ІІ категорія
58. Гриценко Аліна Валеріївна

 

учитель 9 Трудове навчання ІІ категорія
59. Белевщук Іван Миколайов учитель 29 Історія вища
60. Мищенко Інна В’ячеславівна

 

учитель 13 Фізкультура ІІ категорія
61. Судак Ганна Вікторівна

 

учитель 6 Англ.мова ІІ категорія
62. Муравко Ірина Миколаївна

 

учитель 10

 

Англ.мова ІІ категорія
63.    Ш Шерудило Ольга Миколаївна учитель 21 Фізика, інформатика Вища категорія
64. Шерудило

Олександра Сергіївна

 

педагог-організа-тор 5 Педагог-організатор спеціаліст
65. Очкалова Юлія Вікторівна

 

учитель 5 Англ мова ІІ категорія
66. Андрєєва Олена Борисівна учитель 27 Історія, правознавство Вища категоріяІ

Старший учитель

67. Кириченко Тетяна Василівна Директор , учитель 28 Англійська мова Вища категорія, старший учитель
68. Васюта Антон Олександрович учитель 4 Хореографія Спеціаліст
69. Глушан Олена Вікторівна

 

учитель 2 Фізика спеціаліст
70. Гуденко Ірина Миколаївна керівник гуртка Вища категорія

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *