Перемоги гімназістів в регіональному турнірі німецько – українського проекту «Молодь дебатує»

    4 грудня вперше у Ніжині Чернігівської області відбувся останній перед фінальним турніром відбірковий етап всеукраїнського проекту «Молодь дебатує». Це популярний у Німеччині метод дебатування, щорічно в ньому беруть участь сотні тисяч німецьких школярів. В Україні методиці навчаються вже третій рік. Почавши з 8 шкіл у 4 областях України, проект виріс до 40 шкіл у 12 областях. Усього в півфіналах братимуть участь 16 старшокласників, у фіналі = 4.

Особливістю німецької методики Jugend debattiert, яка використовується в проекті, є вибір теми для дебатів: вона має бути актуальною, суспільно важливою, мати чітко визначені  часові межі і формулюватися як питання, на яке можна відповісти «так» або «ні» . Саме на позиціях «За» і «Проти» повинні стояти учасники дебатів, по двоє з кожної сторони. У фіналі обговорювали: «Чи потрібно в Україні виборче право замінити виборчим обов’язком з 2019 року?».

   Анастасія Рошка, учениця 5(9) класу  стала переможницею регіонального турніру національного фіналу німецько – українського проекту «Молодь дебатує» (м. Ніжин) та учасницею національного фіналу, який відбудеться в м. Харків!!! Дякуємо вчителю історії Белевщуку І.М. та гімназистам Мельнику Богдану, Стефанишин Аліні, Нештенко Катерині за натхнення, підтримку, небайдужість!!! Вітаємо !!!

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и обувь ÐÐ° данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и в помещении

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *