Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце

П І Б учня Клас Предмет Учитель
1 Гапєєва Владислава 7 (11) укр. мова та література Головань Н.М.
2 Калантаєнко Наталія 5 (9) укр. мова та література Хижняк І.М.
3 Стефанишин Аліна 4 (8) укр. мова та література Головань Н.М.
4 Рошка Анастасія 4 (8) біологія Лисенко І.М.
5 Баранець Аліна 5 (9) інформаційні технології Максименко М.М.
6 Стокоп Софія 7 (11) інформаційні технології Мещишена Г.М.
7 Рошка Анастасія 4 (8) англійська мова Якушев І.Ю.
8 Клименко Юрій 5 (9) англійська мова Потьомкіна О.Є.
9 Мусієнко Микола 6 (10) англійська мова Савченко О.А.
10 Стокоп Софія 7 (11) англійська мова Савченко О.А.
11 Стефанишин Аліна 4 (8) історія Буряк Л.І.
12 Сидоренко Володимир 7 (11) історія Семенова Т.С.
13 Лисенко Микола 5 (9) інформатика Максименко М.М.
14 Тхор Антон 6 (10) інформатика Максименко М.М.
15 Дудінова Марія 5 (9) німецька мова Панюта Є.М.
16 Топал Анна 3 (7) математика Печерська Т.Ф.
17 Стефанишин Аліна 4 (8) математика Антоненко Н.В.
18 Лисенко Микола 5 (9) математика Василенко О.І.
19 Павловська Марія 6 (10) математика Василенко О.І.
20 Лисенко Микола 5 (9) астрономія Папенко М.М
21 Лагута Богдан 7 (11) астрономія Папенко М.М
22 Лисенко Микола 5 (9) хімія Іллєнко Т.І
23 Павловська Марія 6 (10) хімія Іллєнко Т.І
24 Злагодух Руслан 7 (11) хімія Іллєнко Т.І

ІІ місце

П І Б учня Клас Предмет Учитель
1 Салій Тетяна 6 (10) укр. мова та література Журавель Л.В.,

Хижняк І.М.

2 Лагута Богдан 7 (11) фізика Рудецька О.В.
3 Тхор Антон 6 (10) фізика Папенко М.М.
4 Лисенко Микола 5 (9) фізика Папенко М.М.
5 Андрущенко Вікторія 4 (8) біологія Радчук Л.І.
6 Рубан Дмитро 4 (8) англійська мова Потьомкіна О.Є.
7 Калантаєнко Наталія 5 (9) англійська мова Потьомкіна О.Є.
8 Шендрик Максим 6 (10) англійська мова Потьомкіна О.Є.
9 Миненко Євгеній 6 (10) англійська мова Савченко О.А.
10 Павлюк Ангеліна 7 (11) історія Семенова Т.С.
11 Тетера Дарина 6 (10) історія Буряк Л.І.
12 Козіна Анна 4 (8) німецька мова Совгир Ю.Г.
13 Осадча Анастасія 5 (9) німецька мова Самусь А.Л.
14 Мельник Артем 2 (6) математика Печерська Т.Ф.
15 Рубан Дмитро 4 (8) математика Фалько О.С.
16 Тхор Антон 6 (10) астрономія Папенко М.М

ІІІ місце

П І Б учня Клас Предмет Учитель
1 Стефанишин Аліна 4 (8) фізика Шерудило О.М.
2 Внучкова Вікторія 5 (9) біологія Лисенко І.М.
3 Стефанишин Аліна 4 (8) англійська мова Іотка Л.В.
4 Челноков Іван 4 (8) англійська мова Потьомкіна О.Є.
5 Дудінова Марія 5 (9) англійська мова Якушев І.Ю.
6 Федченко Валерія 6 (10) англійська мова Савченко О.А.
7 Солдатенко Богдана 7 (11) англійська мова Савченко О.А.
8 Федченко Валерія 6 (10) історія Буряк Л.І.
9 Салій Юлія 5 (9) географія Чорній Л.Й.
10 Внучкова Вікторія 5 (9) географія Чорній Л.Й.
11 Рошкован Андрій 7 (11) географія Чорній Л.Й.
12 Федченко Валерія 6 (10) німецька мова Самусь А.Л.
13 Ващенко Маргарита 3 (7) математика Печерська Т.Ф.
14 Романюк Анна 7 (11) математика Антоненко Н.В.
15 Стокоп Соіфя 7 (11) математика Антоненко Н.В.
16 Топал Анна 3 (7) хімія Іллєнко Т.І
17 Рошка Анастасія 4 (8) хімія Іллєнко Т.І

Конкурси

П І Б учня Клас Місце Учитель
VІІІ Міжнародний конкурс серед учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка
1 Лобурцова Вероніка 2 (6) І Журавель Л.В.
2 Стефанишин Аліна 4 (8) І Головань Н.М.
3 Калантаєнко Наталія 5 (9) І Хижняк І.М.
4 Ряднов Данил 1 (5) ІІ Самоха Л.П.
5 Судак Олена 2 (6) ІІІ Хижняк І.М.
6 Гапєєва Владислава 7 (11) ІІІ Головань Н.М.
XVIII Міжнородний конкурс з української мови імені Петра Яцика
1 Стефанишин Аліна 4 (8) І Головань Н.М.
2 Гапєєва Владислава 7 (11) І Головань Н.М.
3 Калантаєнко Наталія 5 (9) І Хижняк І.М.
4 Салій Тетяна 6 (10) І  Хижняк І.М.
5 Куликова Єлизавета 1 (5) ІІ Юрченко Т.В.
6 Лобурцова Вероніка 2 (6) ІІ Журавель Л.В.
7 Міткалова Аліна 3 (7) ІІІ Василенко В.В.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.