Увага! Вступ на навчання в 1(5) класи Конотопської гімназії

Запрошуємо на навчання – Педагогічний фаховий коледж
До уваги всіх, хто подав заяви на вступ на навчання в 1(5) класи Конотопської гімназії.
Комплексне тестове випробування (Демонстраційний варіант додається) відбудеться 17.06.2022 року о 10.00 годині в приміщенні Конотопської гімназії.
      У разі оголошення повітряної тривоги випробування продовжиться після відбою. Усі учасники тестування повинні ОБОВ’ЯЗКОВО прийти  в супроводі батьків!!!. 
    Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту”( ст.9 п.2) до комунального закладу освіти для здобуття базової середньої освіти в  порядку, визначеному законодавством, обов’язково зараховуються всі діти, які  є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти; які є дітьми працівників цього закладу освіти. Діти зазначених категорій на вступне випробування НЕ ЗАПРОШУЮТЬСЯ!!!!
      Відповідно до угоди про впровадження науково- педагогічного проєкту “Інтелект України”, укладеної між  Конотопським НВК ” Казка” та Конотопською гімназією в особі директорів навчальних закладів, випускники 4 класу, які навчалися за науково- педагогічним проєктом ” Інтелект України”, зараховуються без вступних випробувань!
      Для дітей, які знаходяться за кордоном,  тестові випробування відбудуться в серпні 2022 року. Інформацію щодо подробиць випробувань буде оголошено пізніше.
Комплексна контрольна робота для вступу до 1(5) класу Конотопської гімназії 2022- 2023 навчальний рік (демонстраційний варіант):

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.