Підлітковий вік: іспит складено!

Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей

телефон Довіри 0 800 210 160

У цей складний час всі громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.
Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), працює в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи активно надаючи всіляку психосоціальну допомогу і підтримку мешканцям України з 2014 року.
Безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей телефон Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей від міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» («People in Need») – Офіційний веб-портал Гірської сільської ради

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія» – для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з1 червня 2017 рокуНаціональна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер116 111(безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.
Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.
На Національній дитячій “гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», – насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.
Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з12 до 16 години.

Дитяча гаряча лінія: на що скаржаться неповнолітні?, фото - Погляд

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *