У Конотопській гімназії відбувся афілійований міні – EdCamp Konotop-2018 “Школа успіху: від натхенння до лідерства”

28 квітня в Конотопській гімназії відбувся міні-EdCamp Konotop! EdCamp Konotop…Можливість діяти і творити! Платформа для професійного розвитку, обміну досвідом! Шанс змінюватися і досягати нових вершин в освіті!

Тема: «Школа успіху: від натхнення до лідерства».

Справжніми родзинками події стали:

панельна дискусія «Нова українська школа: від протистояння до успіху», яка викликала неабияке зацікавлення в учасників і учасниць. Атмосфера доброзичливості, творчості, креативу і натхнення. Надзвичайно цікаве і корисне спілкування, знакові зустрічі, нові джерела неоціненного досвіду;

благодійна акція”Здійснімо мрію Сергійка Гапочки!”, під час якої було зібрано 5431 грн.!!!! Освітяни здійснили таки мрію хлопчика – придбали йому планшет!!! Слова щирої подяки кожному, хто долучився й допоміг зробити мрію Сергійка реальністю! Низький Вам уклін за людяність, небайдужість та бажання творити добро!!!;

майстер-класи в режимі non-stop з виготовлення «білих ворон»;

обмін досвідом з експертами, які з віртуальних переросли в реальні, це відчуття добра, спільних інтересів і віри в те, що все в нас буде добре!  !

         Освітній уікенд у м. Конотоп на Mini-Edcamp – 2018 завершився, але згадка про нього викликає приємні відчуття))) Адже без сліду проходить лише те, що не чіпає душу… Це було натхненно, креативно та змістовно!

Дякуємо за підтримку колективу Конотопської гімназії!!! Хочеться творити!!!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *