ЯК БЕЗКОШТОВНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО: 6 онлайн-рішень

  До старту тестувань залишається обмаль часу, проте ще можна суттєво підтягнути свої знання. Ця добірка стане в пригоді як тим, хто почав готуватись задовго до цього, так і тим, хто тільки-но визначився з необхідними предметами. І головне  все це безкоштовно та доступно онлайн.

Онлайн платформа EdEra 

  На сайті EdEra є одразу кілька варіантів підготовки до ЗНО. Спершу слід згадати про ЗНО платформу, на якій ви можете проходити тести, отримувати підказки та дивитись авторські рішення до завдань.

      Також є окремі онлайн-курси, розроблені спільно з Освіторією. Перший з них – для підготовки до зовнішнього оцінювання з біології. Він складається з 5 модулів, тривалістю по тижню. Автори курсу, Влад та Аня, обіцяють допомогти розібратись із найскладнішими темами, як то цитологія, основи молекулярної біології, генетика, ботаніка і фізіологія людини. До кожної теми є окремі тести та конспекти, а також візуалізації та реальні приклади.

     Курс “Лайфхаки з української мови” складається із 16 тем, тестів та відкритих завдань, допоміжних матеріалів, а також інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books . З допомогою цього всього ви можете опанувати базові теоретичні знання з української мови та виробити навички успішної мовленнєвої комунікації.

     Курс “Лайфхаки з української літератури” має допомогти простежити історію розвитку мистецтва слова від фольклору й перших писемних пам’яток до сучасної української літератури, опанувати базові теоретико-літературні поняття та виробити навички аналізу художніх творів. Він складається з 15 лекцій та розрахований на 5 тижнів.

       Починаючи з 2021 року, ЗНО з математики буде обов’язковим для всіх випускників шкіл. Так що курс “Математика. Просто” стане в пригоді фактично кожному. Тут розробники поставили собі за мету не лише успішне складання тестів, а й зацікавлення математикою як наукою. Під час навчання ви дізнаєтесь: як не запізнитися на ЗНО, як прогресії пов’язані з розмноженням хом’ячків та навіть як завдяки книжкам із циклу “Гра Престолів” розібратись у теорії ймовірності.

      Курс “Історія України в історіях” обіцяє подорож Україною довжиною більше мільйона років. А ще – подорожі з мільярдом нових імен, подій, визначень, карт, пам’яток і портретів. Навчання складається з 6 модулів, які містять лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести.

 

Онлайн платформа Prometheus

     На онлайн-платформі Prometheus є три окремі курси для підготовки до тестів з української мови та літератури, історії України і математики. Тут усі матеріали можна завантажувати та користуватись ними без доступу до інтернету.

В описі курсу з української мови та літератури наголошують, що він розрахований не на вивчення предмету як такого, а саме на підготовку до ЗНО. Курс розбито на теми. Кожна тема має блоки або підтеми, які відповідають програмі ЗНО. До кожної підтеми є відеолекції, презентації та конспекти.

Курс з історії України розділений на 31 тему, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності. Він допоможе визначати хронологічні межі соціально-економічних та політичних подій, локалізувати історико-географічні об’єкти та історичні факти, події, явища і процеси на карті, працювати з історичними документами різного змісту тощо.

Курс з математики допоможе закріпити знання зі шкільного навчання. Він розрахований на 9 тижнів та складається з 19 тем. З його допомогою ви навчитесь будувати математичні моделі реальних об’єктів, процесів, явищ, досліджувати ці моделі математичними засобами, виконувати дії з числами, поданими в різних формах тощо.

ЗНО онлайн

      На сайті ЗНО онлайн розміщені тести, які абітурієнти проходили в 2009-2017 роках. Також тут є тести, які були на пробних ЗНО у 2009-2015 роках.

    Після того, як ви завершили тест, ви бачите не тільки, де помилилися, а дізнаєтесь про кількість отриманих балів та час виконання завдань.

Be Smart

     Проект Be Smart від освітньої платформи EDUGET містить понад 2 тисячі відеоуроків та понад 11 тисяч тестів. Тут є курси з восьми предметів: українська мова та література, фізика, хімія, географія, історія України, математика, фізика, біологія.

     У 2017 році понад 10 тисяч учнів в Одеській області готувалися за допомогою цих курсів. За словами творців проекту, після цього регіон піднявся в рейтингу складання ЗНО на 5-15 позицій залежно від предмету.

      Також засновники платформи стверджують, що учні, які системно готувалися до ЗНО за допомогою Be smart у 2017 році, отримали результати на 20-25 балів вищі за середні в своєму регіоні.

Що ж, бажаємо успішної підготовки та хороших результатів!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *