30 листопада – Міжнародний день захисту інформації

  30 листопада в Сполучених Штатах Америки та багатьох інших країнах відзначається Міжнародний день захисту інформації. Ініціатором його появи стала Асоціація комп’ютерного обладнання США, яка вирішила нагадати всім користувачам персональних комп’ютерів про необхідність захисту всіх даних, які зберігаються в пам’яті ПК.
Цей день розрахований на появу відповідальності не тільки в рядах користувачів комп’ютерами, але і серед виробників різного устаткування для зберігання даних, роботи програмного забезпечення та його безпеки. Вперше це свято відзначали у 1988 році, оскільки цей рік ознаменувався цілим сплеском поширення комп’ютерного «черв’яка». Це була справжня глобальна вірусна чума, яка підштовхнула вчених до розробки більш надійних методів захисту комп’ютерів.
Традиційно у День захисту інформації Асоціація комп’ютерного обладнання проводить різні міжнародні конференції, присвячені питанням захисту комп’ютерних даних. У багатьох країнах у цей день поширюється спеціальна тематична друкована продукція, яка покликана пробудити відповідальність всіх людей, які користуються комп’ютерами.

    30 листопада вчителями інформатики були проведені заходи “Небезпечний Інтернет” для учнів 1(5)-3(7) класів, тестування “Вплив комп’ютера на психіку підлітка” для учнів 4(8)-5(9)класів, продемонстровані соціальні ролики “Безпека Інтернету”, “Правила з Інтернет безпеки вдома”для учнів 6(10)-7(11)класів.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *