Гімназія відзначає 384-ту річницю від дня заснування Конотопа

6 вересня 2021 року в Конотопській гімназії була проведена лінійка пам’яті до Дня міста та річниці визволення міста від німецько – фашистських загарбників.
Сьогодні Рідний Конотоп відзначає 384-ту річницю від дня заснування! А також сьогодні ми відзначаємо 78-у річницю визволення міста від німецько – фашистських загарбників.
Де Конотоп, там особливі зорі,
Що світяться на небі, як в імлі…
Перлинки у безмежнім морі
Щасливі очі рідної землі.
Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (12 человек, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)
День міста – свято особливе, трепетне, бентежне. Ми зізнаємося в любові, згадуємо історію, чуємо палке українське слово. Сьогодні на виховну годину в 4(😎 м завітала Банитюк Ольга Дмитрівна, яка з великою любов’ю повідала гімназистам славетну історію Конотопа. Акцентувала увагу на те, як місто вплинуло на долю талановитої, залюбленої в слово вкраїнське пані Ольги. Поетичне слово звучало водночас ніжно й трепетно.
Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)
День міста – прекрасний привід укотре зізнатися в любові рідному Конотопу, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Це дійсно особливе свято для всіх, хто тут народився та виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом і славною історією.❤️
     Найбільшою гордістю нашого міста є його мешканці. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими воно багате , складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. На виховну годину 3- Г класу була запрошена Шулік Тамара Трохимівна–колишній заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, колишній секретар міської ради м.Конотопа, яка з любов’ю та гордістю розказала учням про наше рідне місто, поділилася своїми спогадами.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (13 человек, люди стоят и в помещении)
  Святковий ранок у 6 м/б класі розпочався з виховної години на тему “Ніде не світять зірки так яскраво, як у рідному місті!” 06.09 Конотоп святкує 384 – річницю з Дня заснування. На виховну годину був запрошений Кича Володимир Семенович, голова спілки Ветеранів правоохоронних органів міста Конотоп. Захоплива атмосфера панувала на уроці з цікавими запитаннями.
До гімназистів завітав наш випускник ,підприємець та волонтер СЕРГІЙ БЕЗЛЮДНИЙ. Щиро вдячні цій звичайній людині,яка робить надзвичайні справи, за змістовну розмову, щирі емоції, цікаві відео- та фотоматеріали. Спасибі Вам,Сергію, за ваш людський та громадянський подвиг!
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
День міста – прекрасний привід укотре зізнатися в любові рідному Конотопу, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *