ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

f58c65ab6ca87226e84cd4be48ffe6eb_L.jpg
Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/Ь.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року. Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.
У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН. В Україні у два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху (далі – Тиждень), який сприятиме реалізації глобальної мети Десятиліття.
З 17 по 23 травня 2021 року в Україні буде проведено 1-й етап Тижня, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання. З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОУГО-19) – переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.
Загальний план заходів з проведення 1-го етапу Тижня.
сайт організатора:https://medttamvp.com.ua/
youtube канал «Безпечна країна»: http://www.voutube.com/c/Ee3ne4HaKpajiHa:
соціальна мережа facebook: https://www.facebook.com/tbdrua
unnamed (2).jpg

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.