Увага! 15.10.21р – дистанційне навчання

 

Герб Украины графика Трайдент Иллюстрация, Украина, угол, белый png | PNGEgg

КОНОТОПСЬКА ГІМНАЗІЯ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

м. Конотоп  

12.10.2021             № 275-о

 

Про перехід на дистанційнуформу навчання

в Конотопській гімназії

Відповідно до протоколу №13 від 11.10.2021 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та виписки з протоколу Конотопської міської ради №16 від 12.10.2021 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити 15 жовтня 2021 року дистанційну форму  навчання.
  2. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Дробязко К.М., Рудецькій О.В., Самодай Л.А., Гуденко І.М.:

2.1. Забезпечити організацію та виконання методичної, організаційно-педагогічної діяльності педагогічного колективу згідно з річним планом роботи гімназії та інструктивно-норматиними документами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Управління освіти Конотопської міської ради Сумської області та інших профільних установ.

2.2. Надавати педагогічним працівникам методичну допомогу щодо організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

2.3. Здійснювати контроль за виконанням учителями освітніх програм.

  1. Учителям – предметникам:

3.1. Забезпечити організацію освітнього процесу на платформі Microsoft Teams згідно з календарно-тематичним плануванням та з дотриманням положень Інструкції щодо організації дистанційного навчання в Конотопській гімназії Конотопської міської ради Сумської області.

3.2. Проводити облік навчальних занять за дистанційною формою навчання в класних журналах, зокрема на сторінці,  де фіксується зміст уроку, здійснювати запис із зазначенням синхронного/асинхронного режиму проведення уроків.

  1. Класним керівникам 1(5)-7(11) класів через комунікаційні засоби зв’язку довести до відома положення Інструкції щодо організації дистанційного навчання в Конотопській гімназії Конотопської міської ради Сумської області.
  2. Адміністратору гімназійного сайту Шерудило О.М. розмістити витяг із протоколу  засідання педагогічної ради №4 щодо організації дистанційної форми навчання та відповідну Інструкцію на сайті гімназії.
  3. Практичному психологу Огієнко А.В. забезпечити діяльність on-line консультаційного пункту.
  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Гуденко І.М.

 

Директор гімназії Т.В. КИРИЧЕНКО 

 

З наказом ознайомлені:

К.М. ДРОБЯЗКО

О.В. РУДЕЦЬКА

Л.А. САМОДАЙ

І.М. ГУДЕНКО

О.М. ШЕРУДИЛО

А.В. ОГІЄНКО

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *