Вітаємо переможців ll етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад !!!

Вітаємо переможців ll етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Стефанишин Аліну, ученицю 5 класу, за зайняте l місце, Федченко Валерію, ученицю 7 класу, за зайняте ll місце (учитель Буряк Л. І.)!!! Бажаємо нових перемог!!!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови: Коломієць Анастасію, ученицю 4 класу, за зайняте І місце, Манзюка Олександра, учня 4 класу, за зайняте ІІ місце, Павлюк Анастасію, ученицю 4 класу, за зайняте ІІІ місце, Рошку Анастасію, ученицю 5 класу, за зайняте І місце, Внучкову Вікторію, ученицю 6 класу, за зайняте ІІ місце, Дудінову Марію, ученицю 6 класу, за зайняте ІІІ місце, ( учитель Якушев І.Ю.); Стефанишин Аліну, ученицю 5 класу, за зайняте ІІ місце (учитель Іотка Л.В.); Рубана Дмитра, учня 5 класу, за зайняте ІІІ місце, Клименка Юрія, учня 6 класу, за зайняте ІІІ місце ( учитель Потьомкіна О.Є.), Федченко Валерію, ученицю 7 класу, за зайняте І місце (учитель Савченко О.А.)!!!Бажаємо вам нових творчих звершень!!!

Вітаємо Урюхіну Дар’ю, ученицю 5 класу, за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій ( учитель Мещишена Г.М.)!!!Бажаємо нових перемог!!!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики: Мішеніну Анастасію, ученицю 3-В класу, за зайняте І місце; Двохіменну Ангеліну, ученицю 3-А класу, Малигона Богдана, учня 3-Г класу, за зайняте ІІІ місце (учитель Глушан О.В.); Челнокова Івана, учня 5 м/а класу, за зайняте ІІ місце, Лисенка Миколу, учня 6 м/а класу, за зайняте ІІ місце, Тхора Антона, учня 7 м класу, за зайняте ІІІ місце (учитель Папенко М.М.); Домашенко Івана, учня 5м/б класу за зайняте ІІІ місце (учитель Шерудило О.М.) !!! Бажаємо нових успіхів та перемог!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: Лобурцову Вероніку, ученицю 3 класу, за зайняте І місце (учитель Журавель Л.В.), Стефанишин Аліну, ученицю 5 класу, за зайняте І місце (учитель Головань Н.М.), Баранець Аліну, ученицю 6 класу, за зайняте І місце (учитель Хижняк І.М.), Салій Тетяну, ученицю 7 класу, за зайняте ІІ місце (учителі Журавель Л.В., Хижняк І.М.)!!!Бажаємо нових успіхів та перемог!!!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.