Як Визнавати Неформальну Освіту Учнівської Молоді: Відповідь шукали У Конотопській гімназії

        16 грудня 2019  року учнівська молодь м. Конотоп взяла участь у майстерні “Відкриті цифрові бейджі: переосмислення визнання” проєкту “Переосмислення визнання” для розробки системи відкритих цифрових бейджів для визнання неформальної освіти у Конотопської гімназії.
       За участі учнівської молоді було проведено аналіз потреб у визнанні неформальної освіти та розроблено перший варіант дизайну прототипу системи відкритих цифрових бейджів.  Так, запропоновано бейджі для підтвердження розвитку компетентностей під час участі в  онлайнових та офлайнових олімпіадах, конкурсах, навчальних проектах та освітніх програмах, тренінгових заняттях, навчальних курсах, у діяльності Малої академії наук України, участі у концертних програмах, волонтерських ініціативах та проектах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях тощо.
     Тестування прототипу системи визнання неформальної освіти з використанням відкритих цифрових бейджів в гімназії заплановано на перше півріччя 2020 року.
       Нагадаємо, що у квітні 2019 року між Центром кращого Інтернету, Конотопською гімназією Конотопської міської ради (м. Конотоп, Сумська область) та громадською організацією «Простір інновацій» (м. Конотоп, Сумська область) підписано меморандуми про співпрацю зі створення системи прототипів рішень визнання неформальної освіти через використання цифрових бейджів. Сторони домовились про співробітництво для розвитку компетентностей для впровадження та просування визнання неформальної освіти на основі відкритих цифрових бейджів, зокрема для підтвердження і визнання неформальної освіти учнівської молоді, підвищення пізнавальної та громадянської активності, створення умов для навчання протягом життя.
     Проєкт “Переосмислення визнання” в Україні реалізує Центр кращого Інтернету. Проєкт реалізується у період з грудня 2018 року по грудень 2020 року за підтримки Програми Erasmus+ Європейського Союзу. Партнерами проекту стали організації-представники 7 країн, серед яких Грузія, Молдова, Литва, Фінляндія, Вірменія, Ірландія та Україна.  Проєкт реалізується з метою розвивати спроможність організацій, що працюють молоддю,  використовувати, просувати та впроваджувати відкриті цифрові бейджі для визнання та підтвердження неформальної освіти в країнах-учасницях проекту.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *