Тренінг “Маніпуляція, фейки, реклама в соціальних мережах”

     09.11.2018 року в нашому навчальному закладі відбувся тренінг “Маніпуляція, фейки, реклама в соціальних мережах” для учнів 6(10) класу. відділення іноземних мов. Учасникам тренінгу була надана корисна та цікава інформація лектором Проценком Антоном. Учні напрацьовували інформацію та вчилися використовувати отримані знання.

     Основна мета тренінгу – дослідити правила, яких потрібно дотримуватися, та комп’ютерні програми, з якими потрібно вміти працювати, щоб навчитися відрізняти фальшиві, підробні повідомлення у соціальних мережах від об’єктивних авторських дописів. У зв’язку зі зростанням популярності соціальних мереж («Фейсбук»,«Вконтакті», «Твіттер», «Одноклаcсники») та появою дискусії навколо «журналістики соціальних мереж» у медійників з’явилася можливість шукати інформаційні приводи, факти, фотографії, оголошення у соціальних мережах, а також викладати свої повідомлення та матеріали в мережу. Відповідно, перетворення соціальної інтернет-платформи на масштабний і надвпливовий медіаресурс передбачає можливість маніпуляцій з інформацією всередині цього ресурсу.

    Гімназисти лишилися задоволені змістовною та креативною програмою заходу.

    Висловлюємо вдячність за цікавий та корисний тренінг організаторам та керівнику, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *